Sofa do małej kawalerki

Kawalerka z niewielkim metrażem to nie lada wyzwanie dla osób, które lubią gustowne wnętrza i praktyczne rozwiązania w swoim domu. Wybór mebli do mieszkania jest tu bardzo trudny i trzeba dokładnie oszacować powierzchnię użytkową, by efektywnie wykorzystać każdy centymetr tak, by nasze mieszkanie mogło służyć jako pokój gościnny, sypialnia, gabinet oraz jadalnia.

Sofa do małej kawalerki sprawdzi się znakomicie. Nie bez powodu jest ona uznawana za jeden z najbardziej praktycznych i sprawdzonych mebli na całym świecie. Łączy ona w sobie funkcje siedziska z funkcją spania, może być niewielka, a mimo to pomieści dwie lub trzy osoby podczas spotkań z gośćmi lub rodziną.

Małe jest piękne!

Tapicerowana sofa z funkcją spania jest rozwiązaniem dedykowanym do salonu, ale w warunkach małej kawalerki ma ona znaczną przewagę nad innymi łóżkami czy kanapami, które zabierają wiele cennego miejsca, a do tego nie mają pojemnika na pościel, dzięki któremu można zaoszczędzić wiele miejsca. Możliwość schowania pościeli lub koców wewnątrz łóżka to ważny element przy wyborze sofy do małej kawalerki.


Sofa z funkcją spania sprawi, że w dzień nasza kawalerka będzie funkcjonalną przestrzenią do życia, a w nocy stylową sypialnią dla dwóch lub jednej osoby. Sofa do małej kawalerki nie powinna mieć rozbudowanych podłokietników ani zbyt szerokiego oparcia, gdyż naraża to na niepotrzebne straty przestrzeni. Przy wyborze mebla trzeba też skupić uwagę na kolorystyce – zbyt ciemne barwy tapicerki mogą sprawić, że nasze mieszkanie zmniejszy się wizualnie.

Jeśli sofa, to tylko na Mebelki.pl

Na https://www.mebelki.pl znajdziesz wiele designerskich propozycji sofy do małej kawalerki. Są tu produkty zróżnicowane pod względem cen, materiału i kolorystyki, z których można stworzyć niepowtarzalną aranżację niewielkiej przestrzeni.

Możesz tutaj wybrać sofę w stylu skandynawskim lub nowoczesnym od takich producentów jak Wersal, Karup, Benix, M3kraj, Iprogetti i wiele innych. W zależności od wielkości Twojego M1, dobierzesz tu nowoczesne modele dla jednej, dwóch lub trzech osób.

Author: radiomaks.pl